بی قرار بهترین آثار سایت jamend قرار گرفت

بی قرار بهترین آثار سایت jamend قرار گرفت

همکاری مشترک «امین حبیبی» و «پیرو نیکولینی» در جمع بهترین آثار سایت «jamendo» قرار گرفت

موسیقی ما اولین همکاری «امین حبیبی» با یک خواننده ایتالیایی در بین یکصد قطعه برتر سایت «جمندو» حائز رتبه سوم شد. جمندو یکی از سایت های مطرح و پرطرفدار است که نسبت به انتشار قطعات موسیقی اروپا اقدام می کند. این سایت قانونی، لینک دانلود آثار را هم در اختیار کاربران قرار می دهد. سایت starfrosch که رنکینگ صد قطعه برتر سایت جمندو را منتشر می کند در حال حاضر قطعه impaziente با صدای پیرو نیکولینی را در بین سه قطعه برتر خود دارد. این اثر تا پایان هفته دوم ژانویه در رتبه سوم قرار داشت اما به تازگی به رتبه اول راه پیدا کرده است. رتبه بندی این سایت به دلیل کثرت آثار موسیقایی که در قاره اروپا منتشر می شود هر لحظه دستخوش تغییرات گسترده می شود. اما اثر امین حبیبی و پیرو نیکولینی طی دو هفته اخیر از بین سه قطعه برتر این چارت خارج نشده است.
قطعه  impazienteیا «بی تاب» با صدای Piero nicolini چندی پیش در رسانه های ایران و ایتالیا منتشر شد. این اثر ایتالیایی از روی قطعه «بی قرار» امین حبیبی که در سال ۸۶ ارائه شده بود کاور و در پوستر آن هم نام این موزیسین پاپ ایرانی به عنوان آهنگساز درج شده است. ترانه این قطعه اثری از یک هنرمند ایرانی – ایتالیایی به نام «فاراد بسطامی» است . riccardo gnerucciهم در بخش تنظیم و ضبط این اثر حضور داشته است.عکس ده قطعه برتر چارت سایت جمندو را در ادامه می توانید ببینید و برای اطلاع از جزئیات هم می توانید اینجا را کلیک کنید.
به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

 1. Mohammad Samin

  دوست عزیز! اونی که این آهنگی که شما میگی رو خونده، همایون نیکخواهی هستش که تشابه صداش به طور اتفاقی یا با سوء قصد خودش امین جان رو دچار مشکل کرد. باعث تعجبه که هنوز بعضی از مردم امین حبیبی را با همایون اشتباه میگیرند...

  2 سال قبل | پاسخ دادن
 2. bijan

  یه سوال برام پیش اومده؟ امین حبیبی قبلا یه آهنگ خونده بود که میگفت من اگه کسیو داشتم دیگه در به در نبودم. اسم این آهنگ چی بود.

  2 سال قبل | پاسخ دادن
 3. میلاد بهاری

  من افتخار میکنم که طرفدار آقای حبیبی هستم

  2 سال قبل | پاسخ دادن
 4. سجاد چمن گرد

  ای جان پس خارجیا حسابی حال کردن با این اثر زیبا و دلنشین.فدای اون بغضی که تو صداتونه.با تشکر دوستدار شما (اژدر خان پشکری) از بهبهان

  2 سال قبل | پاسخ دادن
 5. Rohollah Ziaee

  باعث افتخاره

  2 سال قبل | پاسخ دادن

ارسال ديدگاه